0048 733 100 622
info@blauokna.pl

Akcesoria

Okna i drzwi zewnętrzne to nie tylko istotne elementy funkcjonalne budynku, ale również jego ozdoba. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów wzbogaciliśmy ofertę okien i drzwi BLAU SYSTEMY OKIENNE o szereg dodatków umożliwiających daleko idącą personalizację zamówienia tak, aby gotowy produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. 

Kolorystyka okien i drzwi

Obok okien i drzwi w klasycznej bieli oferujemy również produkty z kolorem zewnętrznym i obustronnym. W ofercie posiadamy profile drewnopodobne z deseniem, a także gładkie profile o niestandardowej kolorystyce


okucia okienne

Okucia okienne

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór klamek okiennych renomowanego producenta firmy WINKHAUS. W asortymencie standardowe klamki okienne, idealne do stosowania na korytarzach i klatkach schodowych klamki z zamkiem oraz innowacyjne klamki z przyciskiem. Wszystkie klamki są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej.


Okucia drzwiowe

Posiadamy bogaty wybór klamek drzwiowych renomowanego producenta firmy WINKHAUS. W asortymencie klasyczne klamki z zamkami, a także klamki do systemów drzwi unoszono-przesuwnych HST oraz drzwi uchylno-przesuwnych PSK w różnych wzorach. Wszystkie klamki oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej.

okucia drzwiowe

parapety

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne


Parapet stanowi integralną część wykończenia otworu okiennego. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości parapety PVC firmy Parapety Polska w różnych kolorach, a także niezwykle trwałe i odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych parapety zewnętrzne.

Aktualna oferta parapetów dostępna w naszych salonach firmowych. Zapraszamy.


Klamki i pochwyty

Oferujemy szeroki wybór klamek niemieckiego producenta klamek okiennych i drzwiowych – firmy Hoppe. Klamki te wyposażono w mechanizm blokujący obrót klamki. Chroni on okno przed włamaniem polegającym na próbie przesunięcia okucia obwiedniowego przedmiotem wsuniętym od zewnątrz pomiędzy skrzydło a ramę okienną. Cechą charakterystyczną tych klamek jest ponadto specyficzny dźwięk, który mechanizm Secustik wydaje przy obrocie klamki.

Aktualna oferta klamek dostępna w naszych salonach firmowych. Zapraszamy.

klamki
pochwyty
nawiewniki

Nawiewniki okienne

Na życzenie klienta w oknach BLAU montujemy wysokiej jakości nawiewniki okienne, które eliminują skutki niewłaściwej wentylacji pomieszczeń.

Proces produkcji okien i drzwi oparty jest o profile najwyższej jakości firm ALUPLAST, VEKA, REHAU, ALIPLAST oraz okucia firmy WINKHAUS
logo

AKTUALNOŚCI

Stolarka okienna i drzwiowa z aluminium znajduje zastosowanie w wielu typach budynków – zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych o przeznaczeniu usługowym oraz przemysłowym. Planując wymianę okien i drzwi aluminiowych na nowe warto sprawdzić, co mają do zaoferowania najlepsi producenci okien aluminiowych w Polsce. 

Planując wymianę okien na nowe okna pcv możemy skorzystać z ofert, jakie przygotowali dla nas najlepsi producenci okien pcv w Polsce lub z ofert firm pośredniczących, a więc dystrybutorów, którzy zarabiają na marży narzucanej na cennik, który przedstawił im producent okien. Oczywiście ceny okien nie będą takie same u wszystkich producentów. Z pewnością nieco wyższą cenę zaproponuje nam niemiecki producent okien niż fabryka okien zlokalizowana np w Zielonej Górze. W dalszym ciągu będzie to jednak cena niższa niż u pośrednika. 

Każdy producent okien PCV będzie nas zapewniał, że jego fabryka okien dostarcza wyłącznie najlepsze rozwiązania, które idealnie sprawdzają się we wszystkich typach budynków mieszalnych i użytkowych. Ale czy to prawda? 

Czy wiesz, że okna BLAU mogą być wyposażone w nowoczesne okucie z funkcją bezpiecznego wietrzenia? Okucie activPilot Comfort PADK w porównaniu do tradycyjnych systemów okuć uchylno-rozwieranych posiada oprócz funkcji rozwiernej i uchylnej dodatkową funkcję równoległego odstawienia skrzydła od ramy. W tej pozycji pomiędzy skrzydłem a ramą tworzy się ok. 6-milimetrowa szczelina, która umożliwia naturalne przewietrzanie przy bezpiecznie zaryglowanym oknie.

Dla naszego klienta z Niemiec - Neukirchen wykonaliśmy drzwi wejściowe PVC w systemie ALUPLAST IDEAL 4000 wg indywidualnego projektu klienta.

Okna Aluplast IDEAL 4000 to praktycznie klasa sama w sobie. Aluplast wprowadził system IDEAL 4000 na rynek w 2010 roku, zastępując wcześniejszy system IDEAL 2000 którego początki sięgają 1994 roku. Okna na bazie Aluplast IDEAL 4000 cieszą się powodzeniem na rynku już 7 lat. Popularność systemy przez tak długi okres czasu to z pewnością gwarancja jakości. Warto inwestować w sprawdzone rozwiązania.

REFERENCJE

Okna wyprodukowane przez firmę BLAU zostały dostarczone i zamontowane na czas. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Ekipa montażowa zadbała o wszystkie detale, łącznie z posprzątaniem. Polecam firmę BLAU jako sprawdzonego i solidnego dostawcę stolarki okiennej PVC.

Joanna Wędzyńska

PORADY

O FIRMIE

Swoją przygodę ze stolarką okienną rozpoczęliśmy w Berlinie w roku 2012. Wówczas zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i montażem okien. Trzy lata później, ze względu na kierunek rozwoju firmy przenieśliśmy siedzibę BLAU SYSTEMY OKIENNE do Polski. To otwarło przed nami nowe możliwości i od roku 2015 jesteśmy znani na rynku jako renomowany producent okien i drzwi z PCV i aluminium.

Naszym atutem jest nasz rozmiar. Zatrudniająca na stałe piętnastu wysoko wykwalifikowanych pracowników firma jest wystarczająco duża, żeby płynie i terminowo realizować zlecenia, a jednocześnie wystarczająco mała, żeby zapewnić najwyższą jakość każdego detalu oraz indywidualne traktowanie klienta.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą BLAU SYSTEMY OKIENNE.

OKNA NIEMCY

Adres:
Lange Enden 29 13437 Berlin

Dział handlowy:
Tel.: 0049 (0) 30 328 94 006
Fax: 0049 (0) 30 639 60 646
E-mail: info-blaufenster@gmx.de


GWARANCJA
OKNA POLSKA

Adres:
Zakaszewskiego 1A, 66-300 Międzyrzecz

Dział handlowy:
Tel.: 0048 95 742 05 95


E-mail: info-blaufenster@gmx.de


OFERTA WSPÓŁPRACY
© 2017 blaufenster.eu producent okien i drzwi pvc i aluminium