0048 733 100 622
info@blauokna.pl

Drzwi

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu, ponieważ już od wejścia podkreślają jego charakter. Oferta drzwi zewnętrznych BLAU SYSTEMY OKIENNE to bogaty wybór niezawodnych rozwiązań, które dodatkowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów. W asortymencie posiadamy: drzwi zewnętrzne z aluminium (profile ALIPLAST), drzwi zewnętrzne PVC (profile ALUPLAST 70 i 85 mm), systemy drzwi unoszono-przesuwnych HST, systemy drzwi uchylno-przesuwnych PSK, konstrukcje specjalne PVC.

DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV 70mm/85mm

BLAU DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV 70mm/85mm


BLAU DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV 70mm/85mm charakteryzuje solidność wykonania i elegancja. Dzięki wielokomorowej zabudowie i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną drzwi zewnętrzne PVC posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Wysoka stabilność skrzydeł poprzez użycie zbrojeń o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe drzwi.

Ponadto indywidualny charakter drzwi gwarantuje szeroki wybór wypełnień drzwiowych firmy Veyna

DRZWI HST [unoszono - przesuwne]

BLAU DRZWI HST [unoszono - przesuwne]


BLAU DRZWI HST [unoszono - przesuwne] typu HST mogą występować w kilku różnych wariantach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Różnorodność konstrukcji jest jedną z niezaprzeczalnych zalet tego rozwiązania. W drzwiach HST stosuje się specjalistyczne okucia okienne, które gwarantują, że skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji.

DRZWI PSK [uchylno - przesuwne]

BLAU DRZWI PSK [uchylno - przesuwne]


BLAU DRZWI PSK [uchylno - przesuwne] - tego typu konstrukcje buduje się przy użyciu standardowych profili okiennych. Przesuwanie skrzydeł możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu okuć. Po przekręceniu klamki z pozycji zamkniętej skrzydło wysuwa się w głąb pomieszczenia, prostopadle do płaszczyzny okna a następnie przesuwa na bok. Drzwi dysponują również funkcją uchyłu skrzydła.


Konstrukcje specjalne

Linia produkcyjna BLAU SYSTEMY OKIENNE jest wyposażona w profesjonalną zgrzewarkę do profili, która umożliwia produkcję nietypowych konstrukcji oraz zgrzewanie profili do wysokości 300 mm. Na specjalne zamówienie wykonujemy między innymi drzwi zewnętrzne PVC zwieńczone łukami lub skosami. Klientów zainteresowanych nietypowym zamówieniem prosimy o kontakt z Działem Handlowym w celu określenia możliwości oraz terminu realizacji zlecenia.

Zobacz szczegóły

Szybki kontakt - biuro Niemcy

kontakt
Tel.: 0049 (0) 30 328 94 006
Fax: 0049 (0) 30 639 60 646
E-mail:
info@blaufenster.eu

Szybki kontakt - biuro Polska

kontakt
Tel.: 0048 95 742 05 95
E-mail:
info@blauokna.pl

BLAU KOLORYSTYKA DRZWI PVC

kolory okien Zobacz dostępne kolory drzwi

Drzwi zewnętrze BLAU oferujemy w kolorze białym (standardowy termin realizacji do 10 dni roboczych) oraz z kolorem zewnętrznym lub obustronnym (standardowy termin realizacji do 20 dni roboczych). Dostępna kolorystyka jest uzależniona od gamy kolorystycznej oferowanej przez producenta wybranego profilu.
Proces produkcji okien i drzwi oparty jest o profile najwyższej jakości firm ALUPLAST, VEKA, REHAU, ALIPLAST oraz okucia firmy WINKHAUS
logo

AKTUALNOŚCI

Stolarka okienna i drzwiowa z aluminium znajduje zastosowanie w wielu typach budynków – zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych o przeznaczeniu usługowym oraz przemysłowym. Planując wymianę okien i drzwi aluminiowych na nowe warto sprawdzić, co mają do zaoferowania najlepsi producenci okien aluminiowych w Polsce. 

Planując wymianę okien na nowe okna pcv możemy skorzystać z ofert, jakie przygotowali dla nas najlepsi producenci okien pcv w Polsce lub z ofert firm pośredniczących, a więc dystrybutorów, którzy zarabiają na marży narzucanej na cennik, który przedstawił im producent okien. Oczywiście ceny okien nie będą takie same u wszystkich producentów. Z pewnością nieco wyższą cenę zaproponuje nam niemiecki producent okien niż fabryka okien zlokalizowana np w Zielonej Górze. W dalszym ciągu będzie to jednak cena niższa niż u pośrednika. 

Każdy producent okien PCV będzie nas zapewniał, że jego fabryka okien dostarcza wyłącznie najlepsze rozwiązania, które idealnie sprawdzają się we wszystkich typach budynków mieszalnych i użytkowych. Ale czy to prawda? 

Czy wiesz, że okna BLAU mogą być wyposażone w nowoczesne okucie z funkcją bezpiecznego wietrzenia? Okucie activPilot Comfort PADK w porównaniu do tradycyjnych systemów okuć uchylno-rozwieranych posiada oprócz funkcji rozwiernej i uchylnej dodatkową funkcję równoległego odstawienia skrzydła od ramy. W tej pozycji pomiędzy skrzydłem a ramą tworzy się ok. 6-milimetrowa szczelina, która umożliwia naturalne przewietrzanie przy bezpiecznie zaryglowanym oknie.

Dla naszego klienta z Niemiec - Neukirchen wykonaliśmy drzwi wejściowe PVC w systemie ALUPLAST IDEAL 4000 wg indywidualnego projektu klienta.

Okna Aluplast IDEAL 4000 to praktycznie klasa sama w sobie. Aluplast wprowadził system IDEAL 4000 na rynek w 2010 roku, zastępując wcześniejszy system IDEAL 2000 którego początki sięgają 1994 roku. Okna na bazie Aluplast IDEAL 4000 cieszą się powodzeniem na rynku już 7 lat. Popularność systemy przez tak długi okres czasu to z pewnością gwarancja jakości. Warto inwestować w sprawdzone rozwiązania.

REFERENCJE

Okna wyprodukowane przez firmę BLAU zostały dostarczone i zamontowane na czas. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Ekipa montażowa zadbała o wszystkie detale, łącznie z posprzątaniem. Polecam firmę BLAU jako sprawdzonego i solidnego dostawcę stolarki okiennej PVC.

Joanna Wędzyńska

PORADY

O FIRMIE

Swoją przygodę ze stolarką okienną rozpoczęliśmy w Berlinie w roku 2012. Wówczas zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i montażem okien. Trzy lata później, ze względu na kierunek rozwoju firmy przenieśliśmy siedzibę BLAU SYSTEMY OKIENNE do Polski. To otwarło przed nami nowe możliwości i od roku 2015 jesteśmy znani na rynku jako renomowany producent okien i drzwi z PCV i aluminium.

Naszym atutem jest nasz rozmiar. Zatrudniająca na stałe piętnastu wysoko wykwalifikowanych pracowników firma jest wystarczająco duża, żeby płynie i terminowo realizować zlecenia, a jednocześnie wystarczająco mała, żeby zapewnić najwyższą jakość każdego detalu oraz indywidualne traktowanie klienta.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą BLAU SYSTEMY OKIENNE.

OKNA NIEMCY

Adres:
Lange Enden 29 13437 Berlin

Dział handlowy:
Tel.: 0049 (0) 30 328 94 006
Fax: 0049 (0) 30 639 60 646
E-mail: info-blaufenster@gmx.de


GWARANCJA
OKNA POLSKA

Adres:
Zakaszewskiego 1A, 66-300 Międzyrzecz

Dział handlowy:
Tel.: 0048 95 742 05 95


E-mail: info-blaufenster@gmx.de


OFERTA WSPÓŁPRACY
© 2017 blaufenster.eu producent okien i drzwi pvc i aluminium