0048 733 100 622
info@blauokna.pl

Bramy garażowe

Produkujemy bramy garażowe segmentowe, które wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz tłumienia dźwięków dochodzących z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu pionowego płaszcza prowadzenia bramy, zapewniamy wygodne i bezproblemowe parkowanie nawet na krótkich podjazdach.

brama garażowa bgs

BRAMA GARAŻOWA
Standard (BGS) - bezpieczna podstawa

 1. OCIEPLANE PANELE - zapewniają wysoki poziom izolacji cieplnej dzięki panelom wypełnionym pianką poliuretanową o grubości 40mm.
 2. SPRĘŻYNA SKRĘTNA - gwarantuje bezpieczne i długoletnie używanie - 15 000 cykli w standardzie.
 3. PODWÓJNE PROWADNICE POZIOME - zapewniają wyjątkową stabilność konstrukcji.
 4. KONSTRUKCJA ZAWIASÓW BOCZNYCH - pozwala na dokładną regulację płaszcza bramy na całej wysokości.
 5. ZABEZPIECZENIE - zapewnione w standardzie na wypadek pęknięcia sprężyny.
 6. USZCZELKA DOLNA - zapewnia skuteczne doszczelnienie fragmentu kontaktu bramy z podłożem.
 7. UCHWYT - stosowany w przypadku ręcznej obsługi bramy.
 8. PROWADNICE PIONOWE Z KĄTOWNIKIEM - to wzmocniona konstrukcja zapewniająca stabilność bramy.
brama garażowa bgk

BRAMA GARAŻOWA
Komfort (BGK) - gwarancja spokoju

 1. OCIEPLANE PANELE - Wysoki poziom izolacji cieplnej uzyskany dzięki wypełnieniu z pianki poliuretanowej o grubości 40mm.
 2. PODWÓJNA SPRĘŻYNA SKRĘTNA - gwarantuje stabilną i bezpieczną pracę bramy.
 3. PLASTIKOWY ŁUK - optymalnie dociska górny panel bramy do nadproża zapewniając doskonałą termoizolację.
 4. KONSTRUKCJA ZAWIASÓW BOCZNYCH Z OSŁONKĄ- zwiększa stabilność, bezpieczeństwo oraz sztywność konstrukcji.
 5. PODWÓJNE ZABEZPIECZENIE - zwiększone bezpieczeństwo na wypadek pęknięcia sprężyny.
 6. USZCZELKA DWUPŁETWOWA - zwiększa stabilność, bezpieczeństwo oraz sztywność konstrukcji.
 7. UCHWYT - stosowany w przypadku ręcznej obsługi bramy.
 8. PROWADNICE PIONOWE Z KĄTOWNIKIEM - wzmocniona konstrukcja zapewniająca stabilność bramy.
brama garażowa bgk

Szybki kontakt - biuro Niemcy

kontakt
Tel.: 0049 (0) 30 328 94 006
Fax: 0049 (0) 30 639 60 646
E-mail:
info@blaufenster.eu

Szybki kontakt - biuro Polska

kontakt
Tel.: 0048 95 742 05 95
E-mail:
info@blauokna.pl
Formularz bezpłatnej wyceny Formularz bezpłatnego pomiaru

Bezpieczeństwo i izolacja

Panel zostały wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 40mm. co zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej, a przy tym niezwykłe bezpiecznej w użytkowaniu.

Kolorystyka

W naszej ofercie bramy posiadamy przetłoczenia zewnętrzne:

 • poziome wąskie
 • poziome szerokie
 • gładkieProces produkcji okien i drzwi oparty jest o profile najwyższej jakości firm ALUPLAST, VEKA, REHAU, ALIPLAST oraz okucia firmy WINKHAUS
logo

AKTUALNOŚCI

Stolarka okienna i drzwiowa z aluminium znajduje zastosowanie w wielu typach budynków – zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych o przeznaczeniu usługowym oraz przemysłowym. Planując wymianę okien i drzwi aluminiowych na nowe warto sprawdzić, co mają do zaoferowania najlepsi producenci okien aluminiowych w Polsce. 

Planując wymianę okien na nowe okna pcv możemy skorzystać z ofert, jakie przygotowali dla nas najlepsi producenci okien pcv w Polsce lub z ofert firm pośredniczących, a więc dystrybutorów, którzy zarabiają na marży narzucanej na cennik, który przedstawił im producent okien. Oczywiście ceny okien nie będą takie same u wszystkich producentów. Z pewnością nieco wyższą cenę zaproponuje nam niemiecki producent okien niż fabryka okien zlokalizowana np w Zielonej Górze. W dalszym ciągu będzie to jednak cena niższa niż u pośrednika. 

Każdy producent okien PCV będzie nas zapewniał, że jego fabryka okien dostarcza wyłącznie najlepsze rozwiązania, które idealnie sprawdzają się we wszystkich typach budynków mieszalnych i użytkowych. Ale czy to prawda? 

Czy wiesz, że okna BLAU mogą być wyposażone w nowoczesne okucie z funkcją bezpiecznego wietrzenia? Okucie activPilot Comfort PADK w porównaniu do tradycyjnych systemów okuć uchylno-rozwieranych posiada oprócz funkcji rozwiernej i uchylnej dodatkową funkcję równoległego odstawienia skrzydła od ramy. W tej pozycji pomiędzy skrzydłem a ramą tworzy się ok. 6-milimetrowa szczelina, która umożliwia naturalne przewietrzanie przy bezpiecznie zaryglowanym oknie.

Dla naszego klienta z Niemiec - Neukirchen wykonaliśmy drzwi wejściowe PVC w systemie ALUPLAST IDEAL 4000 wg indywidualnego projektu klienta.

Okna Aluplast IDEAL 4000 to praktycznie klasa sama w sobie. Aluplast wprowadził system IDEAL 4000 na rynek w 2010 roku, zastępując wcześniejszy system IDEAL 2000 którego początki sięgają 1994 roku. Okna na bazie Aluplast IDEAL 4000 cieszą się powodzeniem na rynku już 7 lat. Popularność systemy przez tak długi okres czasu to z pewnością gwarancja jakości. Warto inwestować w sprawdzone rozwiązania.

REFERENCJE

Okna wyprodukowane przez firmę BLAU zostały dostarczone i zamontowane na czas. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Ekipa montażowa zadbała o wszystkie detale, łącznie z posprzątaniem. Polecam firmę BLAU jako sprawdzonego i solidnego dostawcę stolarki okiennej PVC.

Joanna Wędzyńska

PORADY

O FIRMIE

Swoją przygodę ze stolarką okienną rozpoczęliśmy w Berlinie w roku 2012. Wówczas zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i montażem okien. Trzy lata później, ze względu na kierunek rozwoju firmy przenieśliśmy siedzibę BLAU SYSTEMY OKIENNE do Polski. To otwarło przed nami nowe możliwości i od roku 2015 jesteśmy znani na rynku jako renomowany producent okien i drzwi z PCV i aluminium.

Naszym atutem jest nasz rozmiar. Zatrudniająca na stałe piętnastu wysoko wykwalifikowanych pracowników firma jest wystarczająco duża, żeby płynie i terminowo realizować zlecenia, a jednocześnie wystarczająco mała, żeby zapewnić najwyższą jakość każdego detalu oraz indywidualne traktowanie klienta.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą BLAU SYSTEMY OKIENNE.

OKNA NIEMCY

Adres:
Lange Enden 29 13437 Berlin

Dział handlowy:
Tel.: 0049 (0) 30 328 94 006
Fax: 0049 (0) 30 639 60 646
E-mail: info-blaufenster@gmx.de


GWARANCJA
OKNA POLSKA

Adres:
Zakaszewskiego 1A, 66-300 Międzyrzecz

Dział handlowy:
Tel.: 0048 95 742 05 95


E-mail: info-blaufenster@gmx.de


OFERTA WSPÓŁPRACY
© 2017 blaufenster.eu producent okien i drzwi pvc i aluminium