0048 733 100 622
info@blauokna.pl

Okna PCV - jak wybrać najlepsze?

Każdy producent okien PCV będzie nas zapewniał, że jego fabryka okien dostarcza wyłącznie najlepsze rozwiązania, które idealnie sprawdzają się we wszystkich typach budynków mieszalnych i użytkowych. Ale czy to prawda? 

Nawet najlepszy producent okien ma świadomość, że zaprojektowanie i wyprodukowanie uniwersalnego okna, które spełni potrzeby i oczekiwania każdego odbiorcy jest praktycznie niemożliwe. Dlatego wybierając okna PVC warto nie tylko zapoznać się z ofertą różnych producentów – a tu wybór jest niemały, bo bardzo interesujące rozwiązania może zaoferować nam zarówno producent okien przy granicy polsko-niemieckiej, jak i fabryka okien Zielona Góra, czy też nasza fabryka okien BLAU – ale przede wszystkim zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami względem nowej stolarki okiennej. 

Najlepsi producenci okien PCV w Polsce

Najlepsi producenci okien PCV w Polsce nieustannie wzbogacają swoją ofertę, proponując rozwiązania o coraz lepszych parametrach. Dotyczy to zarówno parametrów termoizolacyjności, jak i współczynników przenikania promieniowania UV do pomieszczeń, czy właściwości akustycznych nowoczesnych okien i drzwi z PCV. Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie systemy przesuwne tzw HST, które pozwalają zwiększyć powierzchnię szkła, a tym samym pozwalają na dostęp do większej ilości światła wewnątrz pomieszczenia. Oferta krajowych i zagranicznych producentów to także coraz szerszy wachlarz dostępnych kolorów, kształtów czy wymiarów. Obecnie niemal każda fabryka okien realizuje indywidualne zamówienia klientów – oczywiście wiąże się to z odpowiednio wyższymi kosztami, bo okna produkowane na zamówienie wykraczają poza standardowy cennik, jaki przedstawi nam producent okien.

Okna PVC najwyższej jakości

Produkujemy okna wyłącznie z najwyższej jakości komponentów tj.: profili Aluplast, znanej i wielkorotnie nagradzanej marki - lidera na polskim rynku profili okiennych. Profile okienne posiadaj doskonałej jakości okucia marki Winkhaus. Ponadto każde okno może zostać wyposażone w szkło o szerokiej gamie parametrów technicznych. Wybierając okna dla domu warto wziąć również pod uwagę walory bezpieczeństwa. Nasze nowe okna powinny nie tylko stanowić ochronę przed włamywaczami. W tym celu warto zapytać o bezpieczne okucia oraz szkło antywłamaniowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasza fabryka okien położna jest w miejscowości Międzyrzecz oddalonej około 65 km od Zielonej Góry, około 45 km od Gorzowa Wielkopolskiego i około 30 km od Międzychodu - dobre połączenie komunikacyjne oraz odpowiednia flota transportowa pozwala nam z powodzeniem realizować zlecenia w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. 

Nasze biuro handlowe w Berlinie realizuje natomiast obsługe zleceń na rynku niemieckim.


 




Proces produkcji okien i drzwi oparty jest o profile najwyższej jakości firm ALUPLAST, VEKA, REHAU, ALIPLAST oraz okucia firmy WINKHAUS
logo

AKTUALNOŚCI

Stolarka okienna i drzwiowa z aluminium znajduje zastosowanie w wielu typach budynków – zarówno mieszkalnych, jak i użytkowych o przeznaczeniu usługowym oraz przemysłowym. Planując wymianę okien i drzwi aluminiowych na nowe warto sprawdzić, co mają do zaoferowania najlepsi producenci okien aluminiowych w Polsce. 

Planując wymianę okien na nowe okna pcv możemy skorzystać z ofert, jakie przygotowali dla nas najlepsi producenci okien pcv w Polsce lub z ofert firm pośredniczących, a więc dystrybutorów, którzy zarabiają na marży narzucanej na cennik, który przedstawił im producent okien. Oczywiście ceny okien nie będą takie same u wszystkich producentów. Z pewnością nieco wyższą cenę zaproponuje nam niemiecki producent okien niż fabryka okien zlokalizowana np w Zielonej Górze. W dalszym ciągu będzie to jednak cena niższa niż u pośrednika. 

Każdy producent okien PCV będzie nas zapewniał, że jego fabryka okien dostarcza wyłącznie najlepsze rozwiązania, które idealnie sprawdzają się we wszystkich typach budynków mieszalnych i użytkowych. Ale czy to prawda? 

Czy wiesz, że okna BLAU mogą być wyposażone w nowoczesne okucie z funkcją bezpiecznego wietrzenia? Okucie activPilot Comfort PADK w porównaniu do tradycyjnych systemów okuć uchylno-rozwieranych posiada oprócz funkcji rozwiernej i uchylnej dodatkową funkcję równoległego odstawienia skrzydła od ramy. W tej pozycji pomiędzy skrzydłem a ramą tworzy się ok. 6-milimetrowa szczelina, która umożliwia naturalne przewietrzanie przy bezpiecznie zaryglowanym oknie.

Dla naszego klienta z Niemiec - Neukirchen wykonaliśmy drzwi wejściowe PVC w systemie ALUPLAST IDEAL 4000 wg indywidualnego projektu klienta.

Okna Aluplast IDEAL 4000 to praktycznie klasa sama w sobie. Aluplast wprowadził system IDEAL 4000 na rynek w 2010 roku, zastępując wcześniejszy system IDEAL 2000 którego początki sięgają 1994 roku. Okna na bazie Aluplast IDEAL 4000 cieszą się powodzeniem na rynku już 7 lat. Popularność systemy przez tak długi okres czasu to z pewnością gwarancja jakości. Warto inwestować w sprawdzone rozwiązania.

REFERENCJE

Okna wyprodukowane przez firmę BLAU zostały dostarczone i zamontowane na czas. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Ekipa montażowa zadbała o wszystkie detale, łącznie z posprzątaniem. Polecam firmę BLAU jako sprawdzonego i solidnego dostawcę stolarki okiennej PVC.

Joanna Wędzyńska

PORADY

O FIRMIE

Swoją przygodę ze stolarką okienną rozpoczęliśmy w Berlinie w roku 2012. Wówczas zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i montażem okien. Trzy lata później, ze względu na kierunek rozwoju firmy przenieśliśmy siedzibę BLAU SYSTEMY OKIENNE do Polski. To otwarło przed nami nowe możliwości i od roku 2015 jesteśmy znani na rynku jako renomowany producent okien i drzwi z PCV i aluminium.

Naszym atutem jest nasz rozmiar. Zatrudniająca na stałe piętnastu wysoko wykwalifikowanych pracowników firma jest wystarczająco duża, żeby płynie i terminowo realizować zlecenia, a jednocześnie wystarczająco mała, żeby zapewnić najwyższą jakość każdego detalu oraz indywidualne traktowanie klienta.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą BLAU SYSTEMY OKIENNE.

OKNA NIEMCY

Adres:
Lange Enden 29 13437 Berlin

Dział handlowy:
Tel.: 0049 (0) 30 328 94 006
Fax: 0049 (0) 30 639 60 646
E-mail: info-blaufenster@gmx.de


GWARANCJA
OKNA POLSKA

Adres:
Zakaszewskiego 1A, 66-300 Międzyrzecz

Dział handlowy:
Tel.: 0048 95 742 05 95


E-mail: info-blaufenster@gmx.de


OFERTA WSPÓŁPRACY
© 2017 blaufenster.eu producent okien i drzwi pvc i aluminium